Kurumsal

HAKKIMIZDA

GARBEY TURBO; Traktör hidrolik direksiyon sistemleri ve traktör turbolarının imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

Üretim Halkamızın İçinde;

Massey Ferguson traktör hidrolik direksiyonları, Fiat traktör hidrolik direksiyonları, Deutz traktör hidrolik direksiyonları, Steyr traktör hidrolik direksiyonları, IMT traktör hidrolik direksiyonları, Ford traktör hidrolik direksiyonları, John Deere traktör hidrolik direksiyonları, Farmet traktör hidrolik direksiyonları, İşbora traktör hidrolik direksiyonları, Fordson traktör hidrolik direksiyonları,traktör orta kollar ile traktör turboları yer almaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Misyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

Vizyon

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Massey Ferguson 135 - 165 traktör hidrolik direksiyon,Massey Ferguson 240-285 traktör hidrolik direksiyon,deutz 4506 traktör hidrolik direksiyon,deutz 6206 traktör hidrolik direksiyon,IMT 540 deutz 4506 traktör hidrolik direksiyon,IMT 558 deutz 4506 traktör hidrolik direksiyon

Fiat 5546 4506 traktör hidrolik direksiyon,Fiat 54 c 4506 traktör hidrolik direksiyon,Steyr 768 traktör hidrolik direksiyon,Steyr 8043 traktör hidrolik direksiyon,Steyr 8053 traktör hidrolik direksiyon,ford traktör hidrolik direksiyon,john deere traktör hidrolik direksiyon,işbora traktör hidrolik direksiyon,Farmer traktör hidrolik direksiyon